ImageLightbox (2.2.6) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Original image
da: Originalt billede

en: image
da: billede

en: Image title
da: Billedtitel

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
