ImageLightbox (2.2.6) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Original image
ms: Imej asal

en: image
ms: imej

en: About
ms: Perihal

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
