ImageLightbox (2.2.6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: image
pl: obrazek

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: About
pl: O stronie

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
