ImageLightbox (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: image
be: малюнак

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
