ImageLightbox (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Original image
fr: Image originale

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Image title
fr: Titre de l'image

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
