ImageLightbox (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: image
ka: სურათი
