ImageLightbox (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: image
ml: ചിത്രം
