ImageLightbox (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
