ImageLightbox (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Not found
th: ไม่พบ

en: image
th: รูปภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
