ImageMagick (4.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Convert
et: Teisenda

en: Gray
et: Hall

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Crop
et: Lõika

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Desaturate
et: Muuda mustvalgeks

en: Administer site configuration
et: Saidi konfiguratsiooni administreerimine

en: Converts an image to grayscale.
et: Muudab pildi mustvalgeks.

en: Set a new image
et: Määra uus pilt
