ImageMagick (4.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Media
ar: ميديا

en: Convert
ar: تحويل

en: Gray
ar: رمادي

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: Scale and crop
ar: القياس والاقتصاص

en: Desaturate
ar: إزالة الإشباع

en: Administer site configuration
ar: إدارة ضبط الموقع
