ImageMagick (4.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Scale
sk: Škálovať

en: Media
sk: Médiá

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Display debugging information
sk: Zobraziť ladiace informácie

en: Convert colorspace
sk: Zmeniť farebnosť

en: Change image resolution to 72 ppi
sk: Zmeniť rozlíšenie obrázka na 72 dpi

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Crop
sk: Orezať

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Version information
sk: Informácie o verzií

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie

en: Desaturate
sk: Desaturovať

en: Administer site configuration
sk: Spravovať nastavenia stránky
