ImageMagick (4.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Media
el: Μέσα

en: Gray
el: Γκρι

en: Display debugging information
el: Εμφάνιση πληροφοριών αποσφαλμάτωσης

en: Convert colorspace
el: Μετατροπή του χρωματικού χώρου

en: Change image resolution to 72 ppi
el: Αλλαγή της ανάλυσης της εικόνας στα 72 ppi

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Crop
el: Περικοπή

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή

en: Desaturate
el: Αποχρωματισμός

en: Administer site configuration
el: Διαχείριση διευθέτησης ιστοτόπου
