ImageMagick (5.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Scale
ms: Skala

en: Gray
ms: Kelabu

en: Resize
ms: Saizkan semula

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: Scale and crop
ms: Skala dan pangkas

en: Desaturate
ms: Nyahtepukan

en: Administer site configuration
ms: Tadbirkan konfigurasi laman web
