ImageMagick (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Convert
ta: மாற்று

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: MIME type
ta: மைம் வகை

en: Rotate
ta: திருப்பு

en: Scale and crop
ta: அளவு மற்றும் செதுக்கு

en: Administer site configuration
ta: தள அமைவு மேலாண்மை
