ImageMagick (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Scale
uk: Масштаб

en: Media
uk: Медіа

en: Convert
uk: Перетворити

en: Gray
uk: Сірий

en: Display debugging information
uk: Показати налагоджувальну інформацію

en: Change image resolution to 72 ppi
uk: Змінюють роздільну здатність зображення до 72 ppi

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Crop
uk: Кадрування

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Version information
uk: Відомості про версію

en: Rotate
uk: Поворот

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Desaturate
uk: Знебарвлення

en: Administer site configuration
uk: Адміністрування конфігурації сайту

en: Image quality
uk: Якість зображення

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
uk: Кадрування зображення до прямокутника зазначених розмірів.

en: Converts an image to grayscale.
uk: Перетворює зображення у чорно-біле.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
uk: Змінює зображення до вказаних розмірів (не враховуючи співвідношення сторін).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
uk: Повертає зображення на задану кількість градусів.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
uk: Масштабує зображення із збереженням пропорцій. В результаті зображення може бути меншим за одним або обома цільовими розмірами.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
uk: Масштабує зображення до вказаної ширини та висоти. Цей плаґін досягає необхідного співвідношення сторін, пропорційно обрізаючи початкове зображення з обох боків, або зверху та знизу. Ця функція корисна для створення із зображень великого розміру аватарів стандартних розмірів.

en: Set a new image
uk: Задати нове зображення

en: Creates a new transparent resource and sets it for the image.
uk: Створює новий прозорий ресурс і встановлює його для зображення.
