ImageMagick (8.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Locale
gl: Localización

en: Scale
gl: Escala

en: Media
gl: Medios

en: Convert
gl: Convertir

en: Gray
gl: Gris

en: Display debugging information
gl: Amosar a información de depuración

en: Convert colorspace
gl: Convertir o espazo de cor

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Crop
gl: Recortar

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Version information
gl: Información da versión

en: Rotate
gl: Rotar

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar

en: Desaturate
gl: Desaturar

en: Administer site configuration
gl: Administrar configuración do sitio
