ImageMagick (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Scale
be: Маштаб

en: Media
be: Мультымедыя

en: Resize
be: змена памеру

en: Crop
be: Абрэзка

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка

en: Desaturate
be: Зрабіць бескаляровым

en: Administer site configuration
be: Адміністраваць канфігурацыю сайта
