ImageMagick (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Scale
ug: شكالا

en: Media
ug: مېدىيا

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
