ImageMagick (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Locale
hi: लोकेल

en: Scale
hi: पैमाना

en: Media
hi: मीडिया

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना

en: MIME type
hi: माइम प्रकार
