ImageMagick (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Locale
jv: Lokal

en: Scale
jv: Skala

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Rotate
jv: Diputer

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop

en: Desaturate
jv: Desaturasi

en: Administer site configuration
jv: Ngelola konfigurasi situs
