ImageMagick (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Locale
th: ภาษา

en: Media
th: สื่อ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Gray
th: สีเทา

en: Administer site configuration
th: การบริหารจัดการการตั้งค่าเว็บไซต์
