ImageMagick (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད

en: Desaturate
bo: མདོག་ཚད་ཕབ་པ

en: Administer site configuration
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ
