ImageMagick (8.x-2.7) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Gray
eu: Grisa

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Rotate
eu: Biratu

en: Administer site configuration
eu: Kudeatu webgunearen ezarpenak
