ImageMagick (8.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Arguments
is: Rök

en: Convert
is: Umbreyta

en: Gray
is: Grár
