ImageMagick (8.x-3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
