ImageMagick (8.x-3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Scale
ps: درجه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Crop
ps: سكڼل
