ImageMagick (8.x-3.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Locale
bg: Език

en: Media
bg: Медия

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Gray
bg: Сив
