ImageMagick (8.x-3.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប

en: Desaturate
km: ការ​ដក​ពណ៌

en: Administer site configuration
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ
