ImageMagick (8.x-3.5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Locale
lt: Lokalė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Gray
lt: Pilka

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: Convert colorspace
lt: Pakeisti spalvų erdvę

en: Change image resolution to 72 ppi
lt: Pakeisti vaizdo rezoliucija į 72 ppi

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Crop
lt: Apkirpti

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas
