ImageMagick (8.x-3.6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Convert
fi: Käännä

en: Gray
fi: Harmaa

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Crop
fi: Rajaa

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Desaturate
fi: Poista kyllästys

en: Administer site configuration
fi: Ylläpidä sivuston asetuksia

en: Converts an image to grayscale.
fi: Muuttaa kuvan harmaasävyiseksi.

en: Set a new image
fi: Aseta uusi kuva
