ImageMagick (8.x-3.7-rc2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Media
oc: Mèdia

en: Convert
oc: Convertir

en: Gray
oc: Gris

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Crop
oc: Requadrar

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Scale and crop
oc: Mesa a l'escala e requadratge

en: Desaturate
oc: Desaturar

en: Administer site configuration
oc: Administrar la configuracion del site
