Imagepin (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Image
ar: الصورة

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: Media
ar: ميديا

en: New
ar: جديد

en: Available
ar: متوفّر
