Imagepin (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Image
hu: Kép

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Text
hu: Szöveg

en: Media
hu: Média

en: New
hu: Új

en: Available
hu: Elérhető

en: Widgets
hu: Felületi elemek
