Imagepin (8.x-1.0-alpha10) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: New
nl: Nieuwe

en: Available
nl: Beschikbaar
