Imagepin (8.x-1.0-alpha10) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Media
th: สื่อ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
