Imagepin (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Image
ku: وێنە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Available
ku: هەیە
