Imagepin (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Image
he: תמונה

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Media
he: מדיה

en: New
he: חדש

en: Available
he: זמין
