Imagepin (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Image
bg: Снимка

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Media
bg: Медия
