Imagepin (8.x-1.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: New
bo: གསར་བ

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག
