Imagepin (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Media
km: មេឌៀ
