Imagepin (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Image
ru: Изображение

en: Add
ru: Добавить

en: Text
ru: Текст

en: Media
ru: Мультимедиа

en: New
ru: Новое

en: Available
ru: Доступно

en: Widgets
ru: Виджеты
