Imagepin (8.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Image
ta: படம்

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: New
ta: புதிய
