Imagepin (8.x-1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం
