Imagepin (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Image
bs: Slika

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst
