Imagepin (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Media
ne: मिडिया

en: New
ne: नयाँ
