Imagepin (8.x-1.0-beta11) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Image
sv: Bild

en: Add
sv: Lägg till

en: New
sv: Ny

en: Available
sv: Tillgänglig
