Imagepin (8.x-1.0-beta12) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Image
eu: Irudia

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: New
eu: Berriak

en: Available
eu: Gaituta

en: Widgets
eu: Widget-ak
