Imagepin (8.x-1.0-beta13) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Image
lv: Attēls

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: Media
lv: Multivide

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: New
lv: Jauns

en: Available
lv: Pieejams
