Imagepin (8.x-1.0-beta13) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
